| OrangeWind a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat. Dar nu cred ca am nicio sansa cu el.Am 15 ani si de cand ma stiu am fost o fricoasa si o timida.Nu am avut decat un prieten si acela 2 saptamani deoarece se saturase de timiditatea si necomunicarea mea.Cred ca la mine e o problema pe fond psihic.Imi doresc foarte mult sa ma placa un baiat dar cand aflu ca ma place mi se face frica si ma simt vinovata, si atunci fug si se termina totul.Si asa ar fi si acum. O fata s-a oferit sa vorbeasca cu baiatul de care imi place acum dar inainte sa vrea asta ideea mi se parea buna, cand a spus ca o va face a patruns panica in mine si i-am zis sa nu mai faca asta.Nu stiu ce e in neregula cu mine.Ma simt vinovata si mi-e frica. Ce sa fac?
si mai am o problema. mi-e groaza de respingere.De aceea nu vreau sa am parte de asa ceva.As intra in pamant.Concluzie=sunt o distrusa.Ma simt groaznic.Va rog dati-mi cateva sfaturi, parerile voastre etc.

Răspuns Câştigător
| Beibii a răspuns:

Unui baiat ii plac parerile directe, nu ascunzisurihee hee
stiu ce simti tongue
crezi ca nu esti destul de draguta pentru el, crezi c-o sa te faca de ras, depinde de varsta acum, crezi ca vrea sa se culce cu tine, si ti-e frica.
parintii. ca poate nu te lasa seara in oras, nu poti sa le zici ca te duci cu El tongue
stiu cazuri destule.
daca ai pana in 13 ani, esti mica, lasa baietii oh go on, o sa ai timp, o gramada pentru astfel de lucruri
incearca sa distrugi timiditatea, pana nu te distruge ea pe tine. e un fel de lupta, siii, straduieste-te s-o castigi acum, pana nu e prea tarziuhee hee
si, stai calma, daca vrea sa se culce cu tine, o sa-ti dai seama imediat.
fundita?love struck