| Daiana90 a întrebat:

imi place la nebunie de un baiat care nici nu ma baga in seama, e mai mic cu un an si verisoara lui a spus unei fete ca el e timid, invata bine si vorbeste despre invatat. e exact ca mine si partea cea mai buna e ca pe langa destept, e si frumos, si tocilar nu e. éa a mai spus ca e incapabil sa aiba o prietena, si nu stiu exact de ce pentru ca nu mi-a zis direct mie, i-a zis prietena ei care a intrebat-o.astazi m-am dus la clasa lui si si m-am prefacut ca o chem pe verisoara lui ca sa il vad si trageam de usa clasei lui ca altii tineau de usa si dupa aia el vroia sa intre si imediat cand am vazut ca are mana pe cleanta am pus si eu mana peste a lui prefacanduma ca incerc sa deschid usa si l-am atins:X:X:X:X:X:X:X:X:X. ce sa fac, mor dupa el, si pe mes am vb podata 2 minute(nestiind cine sunt) si a iesit din plictiseala de a vorbi cu mine, di de atunci l-am mai prins odata si nu a intrat in vorba cu mine, si apoi nu l-am mai vazut pe mes. ce sa fac? e prea frumoscryingcrying

2 răspunsuri:
| mrrry a răspuns:

Poi spune-i verisoarei lui sa ti l prezinte si cand iesiti afara zi sa il aduc si p elbig grin si d aici te descurci tutongue.
Orkm sa nu ai o dezamagire cand o sa il cun mai binestraight face ca dk e frumos nu inseamna neaparat ca e si potrivit pentru tinehappy asa ca dk nu mrg nici asa sa nu fii supy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa te apropii cat mai mult de el, cum ar fi ca atunci cand il vezi sa te prefaci ca te impiedici de el sau citesti o revista si instantaneu dai peste elwinking crede-ma la mine a mers, sau sa ii faci cu ochiul daca se uita din intamplare spre tine ( adica sa te faci vazuta)