| sab_7576 a întrebat:

Buna imi poate spune cineva la filmul the secrete circle cate sezoane sun si cate episoade sunt in fiecare sezon multumesc:X A...si daca imi mai puteti spune daca sunt vampiri in film si daca sunt de la ce episod sau sezon apar? Muultumesc mult de tot dau FUNDA si Voturi cine raspunde primul si corect:X:X

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

Secret circle a inceput in toamna si este primul sezon, banuiesc ca acum au luat pauza de Craciun, de Vampiri nu stiu sigur dar am auzit ca e interesant.