| AlexandraPatty92 a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri in care se gasesc poze din The Vampire Diaries poze+replici? Sau imi puteti da voi niste poze cu replici adevarate din serial? Va rog...Caut mai ales replici intre Elena-Damon; Elena-Stefan; Katherine-Stefan-Damon, dar mai ales Elena-Damon. Va rog. Cine are cele mai multe poze si site-ul e cel mai bun ia Funda!

3 răspunsuri:
| wbruce965 a răspuns:

Vrei sa faci bani online simplu si usor, incearca cea mai sigura solutie, intra aici http://paidcoin.com/landingpage.php?ref=22900