| geo98_5441 a întrebat:

Imi puteti da si mie numele unor carti pe care le-ati citit si v-au placut? Am 12 ani happy Acum...in prezent citesc "Singur pe lume" si imi place foarte mult si nu stiu ce sa citesc dupa ce voi termina aceasta carte.

Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca "Povestea fara sfarsit". Este o carte foarte frumoasa, mie una mi-a placut. Alte carti pe care le-ai putea citi sunt:
Costache Negruzzi - Sobiescki si romanii
Iles Renard - Morcoveata
A. Daudet - Piciul
A. de Saint- Micul print
Mark Twain - Print si cersetor
Charles Dikens-Marile sperante.

3 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Eu iti propun sa citesti ''Colt Alb'' este chiar dragutahappy

| Alexandra_7889 a răspuns:

Incearca sa citesti TRISTAN SI ISOLDA este foarte frumoasa cartea numai ca nu imi mai aduc aminte cine a scris-osad

| Compas_1161 a răspuns:

Incearca Harry Potterbig grin, Oul sarpelui si Tunele big grin.