| anonim_4396 a întrebat:

happy imi puteti da va roog niste sfaturi? mai ales baietii daca se poate? big grin imi place mult de un baiat dar nu vreau sa afle inainte sa stiu daca el ma place! problema principala insa este ca el e cu o alta fata! crying nu vreau sa ma credeti o afurisita dar va rooog ajutati-ma! cum sa ma comport cu el? sau daca s-ar desparti de ea cum m-ar placea? ce sa fac? cum sa ma comport? ajutati-ma va roooooooooooooooooog!crying

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Deci,daca este cu cineva, asta nu inseamna ca sunt casatoriti, si nu poti interveni intre ei.Dar nu este frumos sa te bagi in relatia lor, daca se iubesc baiatul nu va renunta la acea fata, dar poate doar sa aiba o aventura cu tine iubind-o pe acea fata.Ca sa nu ai pe constiinta nimic,comporta-te cu el natural,vorbeste cu el,povesteste-i unele lucruri,cel mai important este sa ii zambesti,cand vorbesti cu el zambeste-i, cand iti povesteste ceva asculta-l cu interes, si iti va mai povesti happy.Din experienta iti spun ca baietii se indragostesc de zambetul fetelor, nu toti.Un baiat i-a spus unei prietene ca eu sunt mai frumoasa ca ea pentru ca zambeschappy.Fii vesela in fata lui, deschide-te.Nu te sigila. Vorbeste deschis, si el va decide ce va face happy Succes!

2 răspunsuri:
| Dudyy a răspuns:

Of of of... Pai nu incerca sa-i desparti pentru ca baiatul sa se puna cu tine. Comporta-te normal cu el, razi cu el, bagate-n seama, dar totul pana la limita bunului simt. De obicei baietii sunt mai "baieti" si mai scapa vorbele. Poti sa ii spui unui prieten in care ai incredere ca-ti place de el si el poate te ajuta sa vezi daca si nlui ii place de tine. Eu as zice sa nu astepti pana cand el se va desparti de fata. Poate dura mult si dupa vei vedea ca ratezi ocazii. Bafta, sper ca te-am ajutat :d

| designerbugatti2012 a răspuns:

Cel mai important este sa astepti ca el sa nu mai tina la ea! Apoi incearca cu el o relatie de amicitie iar apoi dezvolta din ce in ce mai mult si totul va veni de la sine! P.S big grinaca baiatul acela sta cu o fata n-are cum sa tina la tine pentru ca o iubeste bine inteles pe iubita lui! Pliz fundita...