| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un medic ginecolog bun in Brasov? As prefera sa fie femeie si la o clinica unde pot merge cu trimitere big grin Multumesc!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca in aproape toate cazurile medicii ginecologi de sex masculin se vor comporta incomparabil mai gentil si mai "matern" si cu mai multa rabdare si profesionalism in comparatie cu d-nele medic. Incearca si sunt sigur ca te vei convinge ca prejudecatile aproape intotdeauna sunt gresite/eronate si lipsite de orice temei sau adevar. Sanatate!