| Angel !!!!!!!! a întrebat:

imi puteti speune si mie un tratament eficient impotriva petelor maronii provocate de acnee? Daca se poate sa fie ceva ce ati folosit si a dat roade! Multumesc anticipat!

ps: am auzit ca fluocinolonul este bun... ce imi puteti spune in privinta asta, merita incercat?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Crema de galbenele. Am folosit`o si iti garantez ca da roade. Da`te dimineata si seara si te va ajuta. E foarte buna si vindeca repede acele pete inesteticelove struck

2 răspunsuri:
| Mihaitsa22 a răspuns:

Garnier Pure Activewinking

| Laly_5095 a răspuns:

Buna.eu ti-as recomanda eridosis eu am scapat de ele.Sunt niste servetele cu antibiotic.Numai ca nu se gasesc in Romania.Eu le iau de la o persoana care le distribuie in toata tara. daca vrei numarul pers. te pot ajuta uite id meu. laurablu3