| TheWomanInBlack a întrebat:

Imi puteti spune niste filme care sa ma emotioneze, sau sa ma faca sa plang? Funda+Vothee hee

Răspuns Câştigător
| deyutzza_1247 a răspuns:

Ti-as putea recomanda Hachikowinking este un film foarte fainbig grin e vb de un catel care il ast in fiecare zi pe stapanul lui la gara dar acesta moare... at cainele il ast mereu pe stapanul lui dar acesta nu mai vine...cryingcrying in fine este un film foarte emotionant care merita vazutbig grin

4 răspunsuri:
| georgyg98 a răspuns:

S

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Iti spun eu unu care am plans impreuna cu mama care a fost la PRIMA
-25 Grade eu am plans cu 2 siruri de lacrimi crying

| NancySweetty99 a răspuns:

The Last Songwinking