| TraficantDeCocaCola a întrebat:

Imi puteti spune si mie intrebari de oracol. Cele mai bune intrebari fundita.big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce varsta ai avut primul iubit, unde v.ati intalnit,pana unde ati mers,an ce oras/tara ai vrea sa locuiesti,ce ati place sa faci in timpul liber,ce emisiuni preferi,vedetele favorite,care este cel mai penibil lucru care ti s-a intamplat,ce ai vrea sa schimbi la tine,ce parere au despre tine,trupa fav,culori,ce fel de oameni ati plac/nu ati plac, ce apreciezi la un baiat, unde te vezi peste 5-10 ani, etc. Sper ca te-am ajutat.Succes!
Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce varsta ai avut primul iubit, unde v.ati intalnit,pana unde ati mers,an ce oras/tara ai vrea sa locuiesti,ce ati place sa faci in timpul liber,ce emisiuni preferi,vedetele favorite,care este cel mai penibil lucru care ti s-a intamplat,ce ai vrea sa schimbi la tine,ce parere au despre tine,trupa fav,culori,ce fel de oameni ati plac/nu ati plac, ce apreciezi la un baiat, unde te vezi peste 5-10 ani, ce masina ai vrea sa ai, ce ai face daca ai fi singura pe lume si ai avea tot ce vrei, ce i schimba in tara daca ai fi pentru o zi presedinte.etc. Sper ca te-am ajutat.Succes!
Funda?big grin