| roxy21 a întrebat:

imi spune si mie careva va rog frumos daca se poate sterge o intrebare de pe TPU si daca da cum? dau funda + vot

1 răspuns:
| LifeFail a răspuns:

Nu poţi să ştergi întrebările de unul singur. Totuşi,ai putea să trimiţi la CONTACT o cerere în care să ataşezi link-ul cu postarea care vrei să fie ştearsă. O altă opţiune ar fi să raportezi întrebarea respectivă,dar este nevoie de minim două raportări. Trebuie să ştii însă că doar administratorul site-ului poate şterge de tot întrebarea. Baftă şi numai bine!