| Anastasia4u a întrebat:

Imi spuneti niste jocuri.Ca ma cam plictisesc. Dau funda celui mai bun raspuns?

8 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Poti sa joci jocurile din categoria hidden objects inseamna sa cauti obiecte in joc e vb de o poveste interesanta si palpitanta unele jocuri sunt de groza si trebuit sa faci anumite lucruri. dacvrei sa incerci inte pe big fish si ai acolo mai multe categori aventure puzzle hidden objects de cae ti-am vb

| nashu40 a răspuns:

Uite doua noi si tari: Mafia 2 si Crisys 2. Mai ales cel din urma e super!

| Aditzu a răspuns:

Jocuri online sau jocuri pentru calculator?
www.miniclip.ro, www.miniclip.com

| Edw08 a răspuns:

Grand Theft Auto (3, San Andreas, Vice City, Romania)
Second Life (simulator de viata)
C-net downloads/games.

| crysstyann a răspuns:

Daca sti sah poti sa joci online sau jocuri de carti cruce online sau table sau conquiztador.

| DaveBatista a răspuns:

Y8

| MimmiVonM a răspuns:

Jocuri online?

| Anastasia4u explică:

Jocuri 3d?