| Amyyyyyyy a întrebat:

Buna`! Imi spuneti si mie cum pot face la mess sa nu mi se mai stearga mesajele dupa ce ies? Adica convorbirile sa nu mi se mai stearga sa imi ramana in arhiva? Funda`

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Pe fereasta de mesenger unde ai id-urile dai sus
Messenger->Preferences->Archive->"Yes, save all of my messages->Apply->ok.
Fuunda?puppy dog eyes.paa:*

1 răspuns:
| Girl a răspuns:

Urmeaza urmaptorii pasi...

Acolo sus in stanga iti apare messenger-preferences-conversation history-iti apar 2 cautesi.bifezi prima casuta in care scrie keep a history of my conversation. sper sa te descurci:*:*:*:*