| MaRyy_2361 a întrebat:

imi ziceti ppls ceva melodii de desspartire

pe romanabatting eyelashes

FundA

5 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei MaRyylove struck! Poi:Andra-Pe tine te iubesc, Andreea Balan-O straina, Akcent-Buchet de trandafiri, Adela popescu-Hai sa iertam, Adela Popescu-Doar tu, Anne Marie-Imi pare rau, Class-Tu ai plecat, Cristina Rus-Prea tarziu, Deyoo-Greseala mea, Giulia-Am pus armele jos, Hi-cu-Dor de tine, Inna-Oare, Julia Jianu-1000 de vise, Liric-Nu mai suntem impreuna.Multa Bafta!^^

| Stefania3001 a răspuns:

Gaz pe foc-adio

| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy

Inna-Oare
Bogdan Dima-Amintiri cu tine
Bambi-Doare ca ne-am pierdut
O-zone-Oriunde`ai fi
Paula Seling-Timpul
Papa Jr. ft. Moni-K-Ai sa`ntelegi
SoLo-Povestea unui sfarsit
Buzzy-Cronica ingerului[superba:X.ma lasat fara cuvintelove struck]
Rimmer-Unde esti?
Sofia ft. Gabi Pecheanu-Vei ramane in gandul meu
Substitut-O poveste
Sito-Tu si eu
Deyoo-Greseala mea
Alexsay-Scrisoare de adio
Compact-Singur te caut in noapte
Compact-Fata din vis
Indiferent-Plecata departe
Indiskret-Fara tine

Sper ca te-am ajutathappy
Sper sa-ti placahappy

| pisi1793 a răspuns:

Te-ai despartit de iubit? Pacat:-(.Inna-Sorry...Play&Win-Only, Teasta-Pentru ea, Vescan-Dansez cu pozele vechi sau Ultima ploaie, Rihanna-Take a bow, Cristina Aguilera-Hurt. Daca mai doresti, spune... P. S"Minti murdare facute praf"-Adda

| adonnys a răspuns:

Holograf - Vine o zi