| βǿβǿ a întrebat:

In 14 iulie ma duc in tabara la Coada Lacului. vom fi 6 fete si 10 baietihee hee. Ce farse am putea face baietilor?
Precizez ca vom dormii in cort.
va rog dati`mi idei laughing
Fundaa

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Ia-ti un cearceaf si o prietena cu tine. Noaptea inainte de culcare vorbiti despre povesti de groaza si cand va culcati cu totii ia o prietena cu tine sa aiba lanterna culoare alba sa fie lumina si pune cearceafu pe tine zi lu pr tah sa lumineze dintr-un unghi si apropiete cauta ceva cu ce sa faci sunet asa mai ciudat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Teo_8645 a răspuns:

Le puteti face farsa cu pasta de dinti, doar ca aveti grija sa nu fie ei sa doarma sau sa ii machiati in somn...Puteti sa ii aruncati in apa prin surprindere. Puteti sa le faceti multe daca va ganditi putin. Funda?big grin