| No0oName a întrebat:

in 9 martie este majoratul unei prietene..nu stiu ce sa-i cumparcrying o idee va rog? sa nu fie nici foarte scump ceva simbolic..criza de idei! cea mai buna idee va primi o funda!big grin

1 răspuns:
| buburuza2007 a răspuns:

Cum am mai zis,daca nu-i cunosti gusturile bine nu te baga la haine si accesorii, daca vrei ceva dragut cumpara-i o cutie de rafaello (orice femeie ador asta) si un buchet de crini imperiali, este majoratul, sau daca stii ce fel de parfumuri ii plac cumpara-i unu alaturi de un fir de trandafir iar parfumul sa fie intr-o cutiuta de cadouri smechera, sper ca ti-am fost de ajutor