| hellokitty95 a întrebat:

In cateva zile mama mea vine acasa din alta tara si as vrea sa ii fac o surpriza, dar nu stiu ce.Ma puteti ajuta? Funditalove struck

4 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Poti sa pui de la intrarea in casa petale de trandafiri, si pe masa sa fie o scrisoare cu bun venithee hee

| Lavynya95 a răspuns:

Incearca sa umpli casa cu multe flori si cu multa dragoste[bineinteles], incearca sa ii arati cat de dor ti-a fost de ea, si cat de mult i-ai simtit lipsa, spune-i intr-o felicitare ca apreciezi tot ce face ea pentru tine si ca o respecti, si la sfarsit spune-i "Te iubesc, pentru ca mai ajutat sa trec prin toate problemele mele si ai fost alaturi de mine mereu"
Mamele nu se astepata de la ceva scump sau luxos, ele vor doar sa primeasca dragoste si apreciere!

| fashionglamgirl a răspuns:

Bunahappy incearca sa faci o prajiturahappy.

| rox13 a răspuns:

Bunaaa.Cumpara-i ceva, gen o bratara.