| Eu_8005 a întrebat:

In curand e ziua de nastere a unei prietene, implineste 17 ani.ce cadou i-as putea face?happy idei.

1 răspuns:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i o floare, o cutie de bomboane de ciocollata si o rochie/bluza in culoarea favorita, un parfum fin, eventual parfumul ei preferat, o trusa completa de machiaj, o esarfa din matse fina cu un imprimeu dragut, un ceas frumos de mana, o bijuterie deosebita, o carte din genul pe care il citeste, un CD cu muzica preferata si un sincer "La multi ani!">