| Izzibizzi a întrebat:

Bună, în ianuarie împlinesc un an de relaţie şi m-am gândit să-i fac iubitului meu o surpriză. Eu m-am gândit să comand un tort în formă de inimioară, dar să fie mic, doar pentru noi doi dar sincer nu mă pricep la gramaj şi din astea. Îmi puteti spune vă rog cam cât costă un kg de tort şi daca ajunge un kg jumătate?. deci cam cât m-ar costa un tortuleţ mic în formă de inimioară big grin

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pe mine un tort de 2 kg m a costat 60 ron, mai mult de 50 ron nu te-ar costa, depinde si de laborator unde il faci

1 răspuns:
| merge a răspuns:

E o buna idee dar cred ca poti sa i faci o cina romantica