| mirabeluska a întrebat:

Buna:*...
in primul rand ce mai faceti si cum a fost prima zi de sk?big grin
in al doilea rand:eu m-am dus la sk, am stat la careu apoi ne-am dus cu diriga in clasa:p si ne-a lasat sa stam cum vrem in banca:p
eu m-am asezat intr-o banca la geam, langa calorifer si langa mine s-a asezat o fata foarte naspa adica:e prea libertina, se lauda foarte mult, miroase dupa ea si se da mare VIP si ea e un *** de caine(scuze expresia)...
ce sa fac sa o mut de acolo? sa vina o pr de-a mea?
eu nu pot sa ma mut pentru ca eu acolo stau!
ea ar trebui sa se mute
dar cum sa o fac pe ea sa stea in alt loc? plz help me ca nu mai pot...
st disperata:*:*:*:*

primiti recompensahappy

2 răspunsuri:
| Hiroko a răspuns:

Poi ii spui direct ca vrei sa stai cu prietena ta in banca...

| IHateStraitedge a răspuns:

Ii spui ca ai sifilis :p
acum serios poti sa ii spui adevaru