| anonim_4396 a întrebat:

incerc sa dau un beep in italia la cineva si zice robotul ca nr nu este in serviciu iar daca dau la alt nr suna, oare de ce? e posibil ca pers respektiva sa fi iesit din italia? ast rasp vostru urgent!

1 răspuns:
| JeSa a răspuns:

Buna!
Presupun ca, si-a inchis telefonul sau daca stii ca se intoarce spre Ro. posibil sa nu-i functioneze reteaua, e intr-o zona la care nu prinde (reteaua)... ori si-a scos cartela de tot din telefon happy inlocuind-o cu cea de Ro.
Bafta, Jessy