| LovexD a întrebat:

Buna happy! Intrebare intrebatoare. Ce as putea sa ii iau unui baiat cadou.Maine e ziua lui si nu stiu ce sa ii dau cadou!?!? Raspunde-ti mai repede va rog.ca maine e party-ul.Deci!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Un tricou haios sau gaseste un accesoriu de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

3 răspunsuri:
| julka a răspuns:

Cumpara-i albumul formatiei preferate sau un parfum.

| Rill a răspuns:

Saluthappy Depinde de varsta pe care o are thinking Poti sa-i cumperi o carte, un album de muzica sau un obiect decorativ(gen o masca, o cana, un album foto)

| bogdanw2 a răspuns:

Un anorac misto