| Summer5505 a întrebat:

Maine este ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou as putea sa ii iau thinking
Pareri?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă poartă cămăși, o cravată este bine venită, dacă îi place să citească, mergi pe o carte, etc.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Un parfum,o bratara,un tricou,un tort, sampanie, o fotografie cu voi doi in rama, un aparat foto, rama foto digitala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O brăţară frumoasă,un lanţ,un parfum, o cămaşă, o cravată, un ceas frumos, găseşti tu.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Un ceas dragut!

| Morrígu a răspuns:

O zi doar tu cu el, asta dacă şi el vrea. Şi să îl duci unde ştii că îi place lui. Şi îi poţi lua şi un ceas e chiar bună ideea, merge pentru un bărbat.

| pLeX a răspuns:

Tricou, blugi, boxeri, stick usb, joystick pentru pc, husa tel, tigari bune, dulciuri, sapca, ochelari de soare, animal de casa(gen 1, 2 pesti in bol, cv micut), un parfum, o lotiune aftershave, un stilou bun, un mouse/tastatura, etc.

orice crezi ca ar folosii cu placere sau ca are nevoie.

| Đεмоη a răspuns:

Iti cumperi tu o lenjerie misto si ii oferi o noapte de neuitat big grin ce cado poate fi mai frumos decat tu.

| lPsihopate a răspuns:

Ai putea sa ii iei un MP3 sau un ceas...cel mai bine e el sa se simta important! Succes!big grin