| XingerloveyouX a întrebat:

Bunahappy
intrebare pentru baieti:
va plac mai mult fetele cu parul lung sau scurt?laughing
daca lung, vi se pare ca sunt mai sexy si mai frumoase?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca e lung mi se pare feminin, daca e scurt mi se pare ok laughing
Dar as prefera lung:X sa am de ce sa o tragrolling on the floor

| Stein a răspuns:

Eu cunosc multe fete cu parul scurt(pana la umeri)si arata foarte bine asa.Acum depinde si de preferintele fiecarui baiat.Eu nu pre tin cont.

| SoulReaper a răspuns:

Mmmda... intrebare ciudata, deoarece unora le place par lung altora scurt... nu conteaza foarte mult parul, dar in general nu prea ne plac fetele cu par, like, foarte scurt @_@ gen ca baietii. Daca e acceptabil de scurt pana la lung (rau de tot) merge. Depinde si gusturile lui (presupun ca despre asta e vorba smug)

Peace ^^

| racasannicoleta90 a răspuns:

Lung. DA. Funda?