| ştrumf_8528 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Iasi. pe 14 octombrie ce trupe vor canta? Si unde? big grin Tot la Palat?batting eyelashes Am cautat programul.etc pe net dar degeaba. da arhive :-s.

5 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Nu stiu de 14 octombrie, dar arunca o privire pe aici :o Suna superr!
http://sv.tinypic.com/view.php?pic=261dx5i&s=7

| Thunder a răspuns:

Stiu ca vin Iris si Alex Velea, de altii nu am auzit. Tot la palat ar trebui sa se tina.

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Și eu îs din Iași

| ştrumf_8528 explică:

Da da
cu siguranta rolling on the floor)
la cata lume o sa fie rolling on the floor)
:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una debia astept... oricine ar` cantabig grin poate ne si intalnimlaughing:*