| teiube a întrebat:

Buna intru in clasa a 11a la liceu si as vrea sa stiu cate materii fac stiu ca mai faca cateva materii noi dar nu stiu care sunt alea daca cineva stie sa imi zica si mie si cam cate caiete sa imi trebuie pentru clasa a11a

1 răspuns:
| anduta160 a răspuns:

In primul rand depinde la ce profil esti.trebuie sa iti achizitionezi singurel cartile si o materie cu siguranta noua va fi economia altceva nu stiu decat daca ai fi spus profilul