| mileyselydemy a întrebat:

La ce profil imi recomandati sa intru daca la matematica ma pricep dar nu ma dau in vant dupa ea, franceza nu prea imi place dar sunt la un nivel mediu, geografia imi place, la istorie nu ma descurc deloc pentru ca nu ma pasioneaza, la romana ma desccurc foarte bine iar la biologie chiar ma descurc bine.

2 răspunsuri:
| LittleMissCupcake a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa dai la bio-chimie (stiintele naturii). La acest profil ai materii cam cum le aveai si in generala. Succes!

| SVD a răspuns:

Stiintele naturii.dar faci 4 ore de mate pe saptamana..sau stiinte sociale, dar faci cam multa istorie