| Unique a întrebat:

la ce va pricepeti voi cel mai bine? ce stiti sa faceti cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Imi pasa!

2 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Sunt impertinenta, pot sa zic ca in fiecare zi aud aceste cuvinte la adresa mea, si chiar n-o fac intentionat doar ca nu suport ca cineva sa fie "deasupra" mea.Pana si la scoala am unele problema din cauza atitudinii melestraight face.

Bafta.

| ionikutza_9113 a răspuns:

Eu sunt expert in a enerva oameni, "le am" foarte bine cu informatica si PC-ul -foarte bine- desi nu prea trec pe la ora de informatica din cauza profei, desenez super si mai ales sunt maestru in relatii care nu dureaza 2 ore tongue cel mult.