| iöиi a întrebat:

Buna
la inceputul clasa a6a domnul diriginte m-a mutat cu madalina si am inceput sa ne imprietenim :d am devenit cele mai bune prietene in sem al 2a ne-a mutat si de cand ne-am mutat nu mai vbim una cu alta, trece pe langa mine nu imi zice nimic. Astazi am intrebat-o daca vrea sa se mute cu mine la ora de civica, a urlat in gura mare NUUUU. M-am simtit foarte penibil. Fetele din clasa zic sa nu insist ca si asa nu va mai fi ce a fot ce sa fac? am vbit cu ea

4 răspunsuri:
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ce sa faci? da`o in **** ma`mii ei[scuze de limbaj] s`a folosit de tine cred si acum a dat de alte persoane sau thinking fura`i toate prietenele pe care le are acum ai sa vezi ca merge eu asta am facut si fata aia a ramas singura nu mai vorbea nimeni cu eastraight face

| alinuytza a răspuns:

Casa sti trateazo la fel si vei vedea cum va veni dupa tine mereu sti dc pentru ca ii e ciuda de ceva ce ai tu

| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns:

Eu zic sa o lasi cum e si sa iti gasesti o alta prietena!

| pytyk001 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa-i aduci aminte de clipere frumoase pe care le-ati petrecut impreuna, si daca nici atunci nu frunctioneaza tratezo si tu cu indiferenta.