| anonim_4396 a întrebat:

Buna la noi in sat augustin judetul Brasov nu exista legea carnet legea anti-fumat legea bataie fac tigani ce vrea in sat conduce ori cine masina chiar si copii lar in bar poate ori cine sa fumeze poate face ori ce sa fure sa fumeze sa dea in cap sa conduca cu 100 la ora nu sunt buni de nimic politisti oare de ce mai sunt politisti

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ca sa isi arate imaginea prin zona

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar legea aia cu cele zece clase obligatorii exista? Nu de alta, dar ai scris un ghiveci din care nu se intelege nimic.
Mai da si tu pe la scoala, din cand in cand.

| darrio2007 a răspuns:

Usurel, taică, usurel! Mai trage-ti sufletul putin. Ce e ghiveciul asta?
Ai auzit de limba română?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Traduci si in limba romana?

| T0T a răspuns:

Se vede și de ce. Populația e foarte proastă și foarte indiferentă la problemele satului. Normal că unde nu mișcă nimeni nimic se găsesc destui care să își permită să facă ce vor.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ca sa primeasca bani.