| Anonimatttt a întrebat:

la ourworld am gasit o cheie si nu stiu ce pot face cu ea.ma ajutati?
funda

2 răspunsuri:
| Zennooonn a răspuns:

Pai mie cand iau cheia imi spune ca trebuie sa fiu un rezident asa ca nu o pot folosi
Funda?

| AndreeaM1 a răspuns:

Trebuie sa fii rezidnet sau membrul clubului zoe. aceea este o cheie pentru "Temnita Skeleton Key" in care poti gasi diferite cadouri. Sunt 4 cutii si bagi acea cheie intr-una. Poti gasi gems, mystery box, etcetera. Daca vrei uitat-te pe youtube la ourworld temnita skeleton key. Trebuie sa fi rezident sau club zoe pentru a intra in temnita.