| DreaMiss a întrebat:

La scoala avem un proiect Toamna De Aur. si nu stim ce sa facem cu clasa noastra. ceva fin fructe si legume, dar cat mai original. Aveti vreo idee?
Va rog mult! FUNDA pentru cel mai original raspuns! :* )

1 răspuns:
| lizy12iul a răspuns:

Ati putea face un fel de insectar dar in loc de insecte sa faceti cu legume/fructe, sau sculpturi in legume/fructe(in clasa) sau o excursie in parc...sau sa adunati frunze uscate si sa faceti un copac din ele. sau un concurs de fotografie legat de toamna sau concurs de desene, puteti sa faceti un proiect de videouri, adica in grupuri de 4-5 faceti un video, cu cantece sau documentar sau orice despre toamna.
sunt multe chesti pe care le-ati putea face, trebuie doar sa fiti inventivi.succes!