| elinara a întrebat:

Buna la toti! am o bataie mare de cap tongue vine ziua lui iubi al meu, si nu stiu ce cadou sa-i fac, voi ce imi ziceti, ce as putea sai cadonez? mersi mult anticipat

3 răspunsuri:
| TheZozotex a răspuns:

"Cadoneazai" o piatrahappy...Si spuneºi caºi piatra luismug

| nadyank a răspuns:

Poti sa ii "cadonezi" un pandantiv sau breloc personalizat cu un mesaj (sau poza) special: http://www.argintarie.ro/......-pg-1.html

| nicu961 a răspuns:

Nu trebuie sa-i cadonezi ceva mare si valorors, EL Nu va accepta un astfel de cadou. Ceva simbolic ...Si pe linga aceasta Un sincer '''Te iubesc"".tongue P.S.
Succes.