| botik_3241 a întrebat:

La yahoo messenger stie cineva unde pot vedea id-urile adaugate recent?

Am adaugat pe cineva dar nu imi apare in lista. Am yahoo messenger 11.

Fundaa!

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Bună! Apasă CTRL+H și îți afișează toate contactele. Dacă cineva nu ți-a dat încă accept atunci va scrie "Add request pending." sau "Solicitare de adăugare în așteptare." Poți căuta orice ID din bara de sub Y! Actualizări, în dreapta iconiței de Adăugare contact.
Sper că ți-am fost de folos!