| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,luna viitoare mama o sa primeasca de la Orange doua smartphone-uri, eu am abonamentul de 20 €,nu stiu daca, conteaza dar in fine. Oare vor fi ok telefoanele sau nu?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Ok in sensul de functionale da, vor avea si garantie. Daca te referi la specificatii insa, depinde de model ce isi alege. Si nu are importanta ce abonament ai tu, important e ce abonament are mama ta.

| Neberius13 a răspuns:

Normal ca vor fi ok. Cat despre performanta, depinde de model.