| alissa6 a întrebat:

M-am certat cu o prietena si nu ajunge sa-i cer scuze, i-am cerut dar nu vrea sa ma ierte, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O lași în pace dacă nu mai vrea să stea cu tine de vorbă.
Fapta consumată și suportarea consecințelor!
Pa, pa.

| Miruniky a răspuns:

Pai dupa parerea mea un scuze inocent nu prea ajuta la nimic.Crde-ma mi s-a intamplat si mie.Eu am inceput sa-i explic prietenei mele dc este cea mai buna prietena a mea, dc imi place cand stau cu ea, ii zic ca tin f mult la ea si o iubesc ca pritena spleciala...si chestii de genu ai inteles? Si dupa, daca cumva a gresit si ea vreodat, ii zici ca si tu te-ai suparat si ti-a fost foarte greu si stiii cum ...asta s-ar putea so rezolve Ps si dupa ce ati terminat discuta luati o inghetata si jucativa jocul ei favorittonguesper ca etam ajutat. fundita? pup