| XnameX a întrebat:

m-am inscris la miss boboc anul acesta si imi este putin teama la proba de cultura generala. Imi puteti spune ce intrebari s-au pus pe la balurile pe la care ati fost voi va rog? stiu ca se aleg de organizatori dar poate am noroc si coincide. va rog mult vreau sa castig si imi este teama la aceasta proba sa nu ma fac de ras cu o chestie banala. Si am mai auzit ca m-ai e o proba la care iti pun intrebari pentru a vedea cum te descurci s vorbesti si din astea cam ce ar putea sa ma intrebe? funda mare pentru cine ma ajuta.

1 răspuns:
| Pain4Souls a răspuns:

Heh asa nu ar mai fi cinstint ia-ti inima in dinti si incearca te inteleg daca vor ride adica pana mea nu cred daca nu esti noua pe acolo.happy