| oOSaritaOo a întrebat:

Bună! Mă ajutaţi cu traducerea refrenului din Smack that(Akon feat Eminem)? Smack that all on the floor
Smack that give me some more
Smack that 'till you get sore
Smack that oh-oooh!

Dau fundă :X >:

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Nu cred ca vrei sa le sti rolling on the floor ok tu ai vrut. Fara gluma. astea sunt :
Arde-o, cu totul pe podea
Arde-o, mai da-mi putin
Arde-o, pana nu mai poti
Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| DianaBd a răspuns:

Poti intra pe site-ul versuri.ro sau poti scrie pe google traducere dar,din cate stiu refrenul e putin pervers, si e cam asa_Arde-o, cu totul pe podea
Arde-o, mai da-mi putin
Arde-o, pana nu mai poti. Sper ca te-am ajutatpuppy dog eyesbye