| roxyana03 a întrebat:

Buna
Ma ajutati si pe mine va rog?
Am astat cu un baiat 11 zile ne cunoastem de o luna el se numeste florin, in acele 11 zile am fost impreuna peste tot, stateam toata ziua impreuna am tinut enorm de mult la el, ne-am despartit nu stiam ce sa fac simteam ca mor, am mers ne-am intalnit am vorbit si nu am mai fost impreuna, el a avut o relatie de 3 ani jumate, si a zis ca inca tine la fata aia, a zis ca a stat cu mine si ca a fost frumos, el sa inpacat cu fata aia, eu tin multtttt mult la el, nu stiu ce sa ma mai fac, imi vine sa ma omor, in seara cand m-am intalnit cu el si am vb de ce ne despartim eu nu ma puteam poprii din plans, plangeam incontinuu nu puteam sa ma opresc, il iubesc mult de tot, in cat am fost instare sa`mi scriu Florin cu lama pe mana, simt ca mor, ajutati-ma dati-mi niste sfaturii va rog mult cryingcryingcrying... dau FUNDA+VOT
app eu am 15 iar el 19 ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Nu merita sa plangi pentru cineva care, poate, nu te meritahappy
Poate ca el nu era potrivit pentru tine. Si, stiu, e greu sa accepti asta. Varsta este acceptabila, tinand cont e faptul ca fetele se maturizeaza mai repede decat baietii.
Poate ca a stat 11 zile cu tine ca sa o uite pe fata accea dar daca nu a putut, s-a impacat cu ea.

Lasa, ai sa vezi ca trece.Imediat ce te vei indragosti de alt baiat, il vei uita pe Florinhappy Mai tarziu iti vei da seama ca nu merita sa plangi pentru fiecare baiat care iti frange inima. Poate c nu este potrivit si mai bine ca v-ati despartit mai repede decat sa fi stat mai mult si sa te fi indragostit nebuneste de elstraight face

Asa ca nu mai plange, Fat-Frumosul tau este undeva si nu te va face sa suferi niciodatakiss happy

3 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Eu zic sa iti bag mintile in cap el a stat cu tine pentru a o face pe fata aia geloasa.Nu te distruge singura nu merta gandeste-te ca a fost un fraier ca tea folosit conteazi mai mult si nu trebuie sa suferi din cauza lui.

| stweety10 a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru tine, nu meriti asta. E foarte greu sa suferi din dragoste, te inteleg. Nu ai de ce sa iti scrii cu lama pe mana sau sa iti faci alte chestii de genul asta, pentru ca o sa iti ramana semne si mai tarziu o sa iti para rau. O sa treci si peste asta. Iesi pe afara si plimba`te, gaseste`ti o ocupatie. Sa nu stai niciodata singura.

| sweetyangel a răspuns:

E greu cu dragostea asta.Dar asa e in tineretebig grin.Totusi 3 ani si sau despartit...au suferit, 3 ani nu se arunca asa greu la gunoinu as vrea sa te fac mai mult sa suferi dar probabil, in aceste 11 zile a stat cu tine doar pentru asi pune in ordine sentimentele, poate pentru el esti mai mult ca o sora.big grin, Nu iti distruge viata.pentru un baiatsad, o sa cunosti altu...dar nah, el are 19 ani ar fi dorit o relatie mai serios. poate chiar sa se casatoreascalaughing. stergeti lacrimile si gandesteti si la cealalta fata,e greu dar totusi incearca din rasputeri sa fi vesele si pe cat se poate sa-l uiti, cauta alt baiat, mai de varsta tawinking