| alexutza_7579 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog? azi am patit-o si eu cu aceasta agentie (Sun media agency) am platit cei 60 de lei pentru inscriere, plus un milion jumate` din cei 198 de euro, si ma asteapta marti la sedinta foto. Am semnat contractul. Acum am vazut cate grozavii scrie pe net despre ei. Ce-ar trebui sa fac daca vreau sa renunt, dar sa nu mai trebuiasca sa dau restul de bani. Va rog sa imi raspundeti. Ms.

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @alexutza. Citești bine termenii și condițiile contractului, vorbești cu un avocat care te va însoți ei (s-ar putea ca cei de la agenție să se intimideze). Nu acționa de una singură pentru că nu ai sorți de izbândă.
Mari succese!