| Gabossss95 a întrebat:

ma cheama Andrei am 17 ani jumate si ca orice om am facut o greseala doar ca greseala mea ma costa foarte mult nu pot sa va dau detalii AM NEVOIE URGENT DE BANI MULTI VREAU SA MA AJUTI VA ROG FRUMOS SAMI GASESC CEVA PART-TIME ORICE ORICE DACA STITI SAU ATI AUZIT VA ROG PLEASE!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai de-a face cu camatarii mergi la organele de politie si asa mai tragi de timp pana ies de la puscarie, nu gasesti de munca la varsta pe care o ai.

| maryusmono a răspuns:

Incearca sa faci ceva pe net. o ora sau doua pe zi. si in acelasi timp poate lucrezi si part time. Documenteaza-te aici : www.bani-pe-internet.net

| clorhidrat a răspuns:

Nu esti asigurat?