| MissNoName a întrebat:

ma intrebam daca nu stie nimeni vreun site de unde as putea comanda accesorii harry potter (cum ar fi lanturi/bratari/tricouri etc. nu jocuri/DVD)?

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

--> Wow `. happy

---> Chiar esti fan Harry Potter daca ai pus intrebarea asta de 2 ori!

---> Daca nu gasesti la magazinele chinezesti asa cum ti-am scris la cealalta intrebare, poti sa incerci la magazinele cu suveniruri din Mall`uri!

---> Numai bine! (iar iti spun asta! tongue ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destule, dar nu din tara.

| andracarla a răspuns:

Mai poti sa iti faci tricouri personalizate cu harry potter pe www.tshirt-factory.ro, nu e nevoie decat sa ii contactezi pe mail si sa ai imaginea care ti-o doresti. Sunt foarte seriosi oamenii.