| Piticcca a întrebat:

ma numesc alina si am 10 ani. as vrea si eu daca puteti sa imi spuneti niste povesti de dragoste triste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei avea la dispozitie toata viata ca sa fii trista, acum bucura-te de copilarie ca sa-ti amintesti de ea cand vei avea nevoie.

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Ai 10 ani si tie deja iti arde de povesti de dragoste?
Stai linistita ca ai timp peste 4-5 ani sa le traiesti tu singura.

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Uita-te la filmul If only...Il vezi online aici: http://SPAM/comedie/240-if-only.html btw:Nu crezi ca esti cam mica pentru chestii de genul? Si asta e o poveste trista, numai ca nu e de dragoste.Bafta!