| AmaliaCorina16 a întrebat:

Ma numesc Amalia
Am 16 ani sunt a 10 a A
Deci am o prietena care s-a șup pe mine pentru ca cică am trădat o ca m-am imp cu o fata pe care nu o suportă ulterior m-am certat cu ea cu fata aceea
Si ea cică ne am împăcat...
Dar ieri abia a vb cu mine ii zisem
Ce faci
Si ea abia mi-a rasp cu bine

Va rog spuneti mi cum sa o recapăt si sa aibă incredere in mine din nou.
*scuze pentru grsl gramaticale ma grăbisem*
Dau fundiță :*

3 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Ea ar trebui sa accepte sa tu vrei sa ai o relatie de prietenie si cu ea si cu cealalta.
Totusi, daca vrei sa fiti ca inainte, tu ar trebui sa nu mai vorbesti cu acea fata.

| olga13surugiu a răspuns:

E vina ei ca e așa supărăcioasa dacă sunteți bff asta nu inseamna ca nai dreptul sa ai și alți prieteni. Nu te chinui degeaba o vei vedea singura venind la tine.

| AmaliaCorina16 explică:

Fata a fost bff ul meu timp de 5 ani si acum abia vb cu mine