| Irina_8380 a întrebat:

ma numesc irina si vreau sa va intreb ce parere aveti despre animatoare?

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Imi pare bine irina si eu port acelasi numebatting eyelashes

animatoarele sunt niste fete care muncesc, ca toti oamenii care muncesc...fie ei doctori, fie ingineri etc...
mi se pare ca au in program destul de dificil avand in vedere ca trebuie sa lucreze mai mult noaptea, prin munca lor isi etaleaza si talentul pe care il au...multa lume le catalogheaza cum ca ar fi niste femei usoare, eu le respect atata timp ca raman doar la stadiul dansuluiwinking

| ExTaZy a răspuns:

Pai animatoarele sunt cele ca lucreaza in baruri discoteci [ dezbracate ] pentru ca face spectacol.Ele aleg aceasta slujba pentu ca nu gasesc alt "serviciu" si din slujbele de acest gen ex: videochat se castiga bine!tongue

| carlavlad1996 a răspuns:

Sunt niste femei normale care intr` o societate ca a noastra sunt criticate din cauza ca majoritatea oamenilor au o gandire invechita. Sunt femei ca toate celelalte...vor sa castige un ban.