| Izabella123456 a întrebat:

Buna, ma numesc Lorena si e prima mea întrebare aici. Vreau sa spun mai pe scurt problema mea e lunga dar merita ascultată. Eu sunt o fire mai tacuta, inchisa, nu prea ies afara la școală, inca din grădiniță sunt asa mai inchisa. Totul a inceput cand eram in clasa a 6 cand un baiat se tot lua de mine pe coridor si ma intreba ce ai tu? Ti-e frica de mine? Si tot se lua de mine si atunci am plans la școală ca nu imi dădea pace si am fost la diriginta sa ii spun. Si de atunci nu a mai avut treaaba dar... A început sa ma urmăreasca cand mergeam la școală... Dupa s-a imprietenit cu vecinul, se uita pe geam cand veneam (L-am vazut in geam) precizez ca vecinul e coleg cu el. O data l-am vazut afara langa casa mea statea si se uita la mine si eu am stiut ca e el. Dupa ce am dat vacanta asta pentru ca nu a avut cum sa ma vada a venit la poarta la casa mea s-a uitat si a plecat. Si sta si se uita la mine si nu imi zice nimic, vecinul meu mereu -i zice cand ies afara din casa (colegul lui) si o data a venit cu bicicleta sa vada unde ma duc. Eu sper ca vara asta a uitat de mine si ca ma lasa in pace, voi ce credeți? Am scăpat? Daca nu mai da nici un semn de viata. Sau ce are cu mine pentru ca un baiat ar intreba ce faci nu stai si te uiți la un om atâta. Inseamna ca e ciudat nu?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se uita la mine si eu am stiut ca e el... Am scăpat? "

acu, câți anișori ai? (s-o fi indrăgostit de tine feciorul și tu te șifonezi)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E ciudat. Nu ai scăpat.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Înseamnă că poți face plângere penală pentru hărțuire.

| CassiusAlexander a răspuns:

E ciudat.

| Vaib a răspuns:

Tu nu prea îl bagă în seamă. Sunt băieți care se simt importanți daca hartuiesc o fata, că această să îi vadă în plasa și apoi să uite de ea. Fetele sunt trofee pentru tipul acesta de băieți și te face interesantă faptul că îl ignori.

Ar fi bine sa vorbești cu cineva adult, să știe de acest lucru.