| Oana_4575 a întrebat:

Ma numesc Oana si peste 2 luni am banchetul de clasa a 8-a si am o rochie cu spatele gol. Chestia e ca inainte sa mi-o cumpar nu aveam nicio problema dar mi-au aparut niste pete pe spate de la stres si nu stiu ce sa fac.Am mers la doctor si mi-a dat niste creme care nu au nici un efect...

2 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

Important e sa te simti tu bine in rochia aiabig grin
si eu am peste 2 luni banchetul de a 8atongue si mi-am luat o richie simpla. putin mai decoltatablushing si scurtabig grin acum tu faci ce vrei.dar mie in general nu-mi plac rochiile cu spatele goltongue

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai si eu sunt a 8-a si nu`s fata ca si tine dar nu ma prea omor cu chestia asta.Schimbati rochia fa`o mai sexii (scurta) poate si un decolteu dar nu lasa spatele golwinking succes :*