| ChiriSthineeE a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva? Caut niste situri cu descriere pentru hi5tongue Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Negru37 a răspuns:

OK... Numele meu e ┌...┘▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Unii ma vad o tinichea, altii o comoara de aur
Zic doar ce aud, eu nu ma laud
Stiu cand sa zic ca`s de *** si cand sa ma aplaud
Am invatat sa am rabdare ca totu`ti iese
Atunci cand nimeni nu te crede`n stare

ღNυ`mi place sa ma dau ceea ce nu sunt, nu`mi place sa`mi fac singura complimente las la apreciera celor din jur sa o faca, nu ma consider o fata nu stiu2 cum si nu stiu2 cu ce...sunt o fata ca toate celelalteღ!
ღ Vorbe dulci sunt usor de spus,lucruri dragute sunt usor de cumparat,dar oameni de treaba sunt greu de gasit in viata,se termina cand tu incetezi sa visezi,speranta moare cand tu incetezi sa crezi,dragostea se termina cand tu incetezi sa mai ti la cineva,prietenia se sfarseste cand tu nu mai imparti,asa ca imparte cu cine crezi ca iti este prieten,sa iubesti fara conditii, sa vorbesti fara intentii, sa daruiesti fara motive, sa tii la cineva fara explicatii, e inima adevaratei prietenii. ღ

Acest hi5 este interzis copiilor sub 12 ani
1.Ma numesc...
2.Am...(cati ani ai)
3.Imi place sa comentez...mult prea mult
4.Mereu tb sa'mi uit ceva acasa.
5.Imi plac pufuletii.
6.Nu imi place sa barfesti
7.Sa stau la pc.E sportu'meu pref:]
8.Sa desenez pe caiet
9.Imi place sa rad:]
10. Daca nu esti fals nu sunt nici eu.
11.Imi place sa visez
12.Imi place sa iubesc.
13.Nu suport sa ma cert cu prietenii
14.Imi plk sa fk pozee
15.Imi plk sa dau ignore.
16. Daca ai citi 15 lucruri nu ai ce face.
17.Sunt zodia.
18.Cand deschid o sticla de Pepsii ma ud tOatha.
19.Imi plac patratelele.
20.Imi place sa ma gandesc la ceva amuzant, sa incep sa rad singura iar ceilalti din jur sa inceapa sa se uite ciudat la mine.
21. Vrei id?
22. Cere

°Ma invidiezi? Ai de ce °Ma barfesti? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe °Indrasneata? Daca tu esti pampalau °Incapatanata? Pana peste masura °Nemultumita? Intotdeauna °te-am insultat? Foarte bine, meritai °Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei °Modesta? In anumite cazuri °Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera °Rea? Cu cine merita °Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt? Depinde de al tau °Urata? Nici macar la prima ora a diminetii °Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau °Originala? Mereu (spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata? De fiecare data °Tupeista? Pentru ca trebuie` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten? °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive °Falsa? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui °Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar o pERs

1 răspuns: