| deny_1602 a întrebat:

Buna!
Ma puteti ajuta si pe minewinking?
Vreau sa scap de burta, am putina burtica si ma deranjeaza! sad
Mai fac abdomene, mai fug nu mananc asa mult si tot nu am reusit sa scap de ea big grin
Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?
Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Eu zic ca daca tot e vara sa mergi un pic la sala,dar nu la piscina, laughing ci la aparate din acelea, sa alergi un pic pe banda, nu stiu, de exemplu vreo ora pe zi sa vezi pe urma cum dispare burtica. devil
Bafta! :*
Ia-ti si alte prietene si duceti-va, n-aveti nimic de pierdut, numai de castigat! happy

| cat a răspuns:

Fara paine, fara dulciuri, seara fara fructe ca sa nu te balonezi si cu sport, multe abdomene.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Dieta pe baza grupei sanguine, 2l+apa, fara dulciuri(cam aspru?laughing), sport.Mancarea sa fie slaba in grasimi si sa mananci alimente ce contin proteine(carne slaba,soia,mazare,linte, naut, tofu)
Eu am slabit 12-14kg numai fara dulciuri si fara prajeli.Deci faci cum vreilaughing.

| deny_1602 explică:

Va multumesc la toti :*
Acum trebuie sa ma gandesc la cine sa ii dau funda laughing
Toate raspunsurile au fost folositoare