| Copilasha a întrebat:

:* Magandeam sa ma apuc de metin. Puteti sa imi dati cateva exemple de nume gen " xBlondAx sau xBlonda....BlondA" Ceva care sa contina "blonda". Thancks. Fundita pentru cele mai multe. love struck

Răspuns Câştigător
| VerdeCaPortocala a răspuns:

Blondiina
iBlondii
BlondiNa
BlondinaTa
BlondaBa
MikBlonda
Blondiix

Sper sa ti-am fost de ajutor.
Bafta :*.

2 răspunsuri:
| Blackye98 a răspuns:

Buna! Eu ma gandesc la: Blondina,Blonditza,xXBlonditzaXx(asa foloseam eu),Blonda Ninja, BlOnDiNa, BlOnDiTzA, Hottiee, Blondiee(si eu am jucat si cel mai bine cred ca ii sa iti puii numele tau real gen Copilashablonda daca vrei neaparat blonda sa fie in nume numele tau real sa il pui pe langa blonda suna bine)

| ionutzalexo a răspuns:

Blondy15
blondina:*
blondutzalove struck
yoblondyna
xblondaxx